WeWork запустив програму підтримки стартапів та підприємців Нью-Йорку

Коворкінг-оператор WeWork повідомив про старт ініціативи WeWork Growth Campus NYC. Вона покликана пришвидшити економічне відновлення та надати підтримку стартапам, підприємцям та неприбутковим організаціям міста Нью-Йорк.

В рамках ініціативи компанія надасть робочі простори перерахованим категоріям на загальну суму в $25 мільйонів – це понад 500 офісів в 11 локаціях WeWork у районах Квінс, Манхеттен та Бруклін. Штаб-квартира проєкту розташовується у WeWork Gotham Center у Квінсі. Крім того, учасники ініціативи одержать від компанії різноманітні ресурси: менторство, можливості для нетворкінгу та доступ до освітніх можливостей. Також вони матимуть доступ до WeWork Labs (віртуальна акселераційна програма), онлайн-доступ до експертних порад, участь у глобальній мережі підприємців, а також ексклюзивні переваги, що надає членство та знижки, що мають допомогти їм зростати.

WeWork вже має досвід подібних ініціатив – раніше були організовані WeWork Growth Campus UK, WeWork Growth Campus Europe (Бельгія, Чехія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Норвегія, Польща, Іспанія та Швеція) та WeWork Growth Campus APAC (Австралія, Індонезія, Малайзія, Філіппіни, Сінгапур, Тайланд та В’єтнам).

Щоб взяти участь у програмі, компанія має відповідати низці вимог: розташовуватись у Нью-Йорку та бути заснованою протягом останніх п’яти років. Для стартапів вимогами є штат до 100 осіб, бути на самозабезпеченні або на початковій стадії, не мати прибутків або мати прибутки до $2 мільйонів.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше