Агенції комерційної нерухомості полишають росію

Серед компаній, які вирішили припинити бізнес у країні-окупанті – Knight Frank та Savills, які офіційно повідомили про вихід з російського ринку. Ці компанії виявились першими ластівками; низка гравців протягом березня збираються розривати ділові зв’язки та закривати офіси, розповідає нью-йоркське видання The Real Deal.

«Негайно та за спільною згодою ми припинили комерційні відносини з нашим незалежним ліцензіатом у росії», – повідомили у Knight Frank. Варто відзначити, що ця компанія вела бізнес у росії протягом двадцяти років та має у регіональному штаті 260 осіб.

Savills також відкоикала франшизу, не бажаючи мати справи з підсанкційними особистостями та активами. Colliers вирішила припинити всі операції у росії та білорусі. CBRE вирішила призупинити діяльність у росії, лишаючись лише оператором нерухомості для міжнародних клієнтів у цій країні. Таку ж позицію зайняла компанія JLL.

Розглядає можливість вийти з ринку і компанія Hines, яка є інвестором у нерухомість, незважаючи на наявність активів на $1,5 мільярди (з іншого боку, це близько 2% загального портфоліо).

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше