andcards та інші платформи розірвали стосунки з країною-агресором

Компанія andcards повідомила про скасування підписок на її платформу для коворкінгів для операторов з росії. Як написав засновник та генеральний директор компанії Ігор Джебян у своєму Facebook, «ми віримо, що люди важливіші за бізнес». Тому компанія andcards розриває стосунки з російськими клієнтами.

За його словами, рішення про припинення роботи підтримала і компанія Optix – ще одна платформа для управління гнучкими просторами.

Ігор звернувся до інших гравців ринку ПЗ для гнучких просторів – компаній OfficeRnD, Nexudus та Cobot. У коментарях під його дописом офіційні представники компаній OfficeRnD та Nexudus повідомили про те, що не мають клієнтів у росії.

Крім того, Мірослав Мірославов, генеральний директор OfficeRnD, повідомив, що всі клієнти компанії з України отримають безкоштовні ліцензії. Також компанія докладає зусиль для збору коштів для допомоги нашій країні.

У компанії Nexudus заявили, що проінформували всіх своїх українських клієнтів щодо призупинення стягення абонплати на невизначений поки термін.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше