IWG та The Instant Group об’єднують digital-активи

Компанія International Workplace Group (IWG) повідомила про об’єднання своїх ключових цифрових активів – включаючи EasyOffices.com, Meetingo.com, застосунки Rovva та Worka – із платформою гнучких робочих просторів The Instant Group.

IWG інвестує $353,65 мільйонів у придбання акцій компанії-продавця, а The Instant Group інвестує £50 мільйонів у спільний бізнес, який буде окремо котируватись на біржі в США або Об’єднаному Королівстві до кінця 2023 року.

Ринок позитивно відреагував на повідомлення про злитті – акції IWG зросли на 15%.

«Ми об’єднуємо активи із компанією, що обслуговує всю іншу частину індустрії з метою прискорення зростання та акцентування на цифрових платформах», – відмітив Марк Діксон, генеральний директор IWG.

Новий маркетплейс, яким управлятиме The Instant Group, обслуговуватиме 250000 локацій у 175 країнах, цілодобово надаючи послуги більш ніж 40 мовами. Цей новий проєкт пропонуватиме як стартапам, так і глобальним корпораціям дані та ринкові пропозиції для «роботи звідусіль» (work from anywhere): вартість оренди, робочі місця «на вимогу», віртуальні офіси, бронювання офісів, сервіс-офіси, а також консультаційні послуги (задяки придбанню у 2019 році компанії Incendium).

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше