Компанія Lyft дозволила всьому штату працювати де завгодно

Компанія спільних перевезень Lyft оголосила, що її працівники можуть жити та працювати на власний розсуд, обираючи місця та графіки. Крістін Сверчек, президент бізнес-напрямку Lyft, вважає, що стратегія «цілком гнучкого робочого простору» допоможе всім працівникам знайти власний стиль роботи та дозволить компанії залучати та утримувати таланти.

«Ми також хотіли створити стратегію, яка б була простою та не створювала б додаткових обтяжень для менеджерів чи членів команд. На загал, члени команди не потребуватимуть дозвілу на переїзди в рамках країни, – відмітила вона. – Менеджери збиратимуть команду докупи завдяки розробленим правилам, що містять загальні норми та очікування від кожного, опис командної культури і частоту зустрічей всіх членів команди».

Раз на квартал компанія влаштовуватиме загальну особисту зустріч, однак і її відвідування буде за бажанням. Крім того, залишетиметься відкритим офіс для тих, хто бажатиме працюівати там – також за обраним графіком.

«Ми вважаємо, що перебування в офісі є важливою частиною нашої культури; ми дізнались, що вдумливі та сплановані зустрічі – це запорука нашого успіху», – вважає Ешлі Адамс, спікер компанії.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше