Мережа коворкінгів Workbox залучила $3.5M на розвиток у США

Окрім традиційної пропозиції – робоче місце та все необхідне до нього, стартап Workbox пропонує резидентам доступ до бізнес-янголів та венчурних інвесторів як частину послуг. За рахунок своєї відмінності компанія зацікавила інвесторів, які повірили у неї на суму в $3,5 мільйони інвестиційних коштів.

Компанію засновано у 2019 році, наразі вона має чотири локації у різних районах Чікаго, однак потребувала вкладень для початку загальнонаціональної експансії.

Базова бізнес-модель компанії не відрізняється від конкурентів: резидентство на місяць та більше для фізичиних осіб та компаній (у кожному коворкінгу – офіси та опен-спейси, скайп-руми, прінтери, інтернет та зони для спорту та відпочинку). Обов’язково – гарні краєвиди локацій, що розміщені неподалік транспортних хабів та ресторанів.

Однак вирізняється вона іншим – пакетами Plus Membership, які надають доступ до мережі з понад 40 бізнес-янголів та венчурних фондів. Також власники абонементів можуть залучити профільних менторів.

«Ми плануємо стати національним оператором преміальних гнучких просторів для компаній на ранній стадії та на стадії зростання», – поділився Джон Уоллес, співзасновник та генеральний лиректор Workbox.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше