Найдорожчі коворкінги – у Нью-Йорку та Сан-Франциско

Головною причиною є бажання резидентів отримати робочі місця найвищої якості у містах, де вартість комерційної нерухомості і без того є захмарною

Згідно даних дослідження компанії Workthere (частина агенції нерухомості Savills, що відповідає за напрямок гнучких офісних просторів), лідерами за вартістю робочого місця у гнучких робочих просторах є американські Нью-Йорк та Сан-Франциско. Ця вартість складається з високої базової вартості квадратного метра у цих містах, а також вимог орендарів до просторів, які мають бути високоякісними та з максимальної кількістю можливих зручностей. У Нью-Йорку ціна робочого місця в середньому складає $961 на місяць, в Сан-Франциско – $950.

У десятці міст з найдорожчими робочими місцями є три європейські міста. На шостому рядку Лондон ($803/місяць), на сьомому – Берлін ($800/місяць).

«На ринку гнучких просторів домінує високоякісна пропозиція, оскільки резиденти сконцентровані на покращенні офісної стратегії, шукаючи простори, в яких хочуть знаходитись їхні працівники, та середовища, які відповідають бажаній культурі, – коментує результати Гріффін Фоулі, голова Північно-східного відділення Savills Americas. – На перший план вийшли вимоги до якості просторів, що зменшило загальну кількість пропозиції та, відповідно, до зростання орендної плати».

Окрім іншого, до зростання попиту на гнучкі робочі рішення призвела загальна популярність гібридної моделі роботи. На думку голови практики гнучких офісних рішень в агенції Avison Young, Чарлі Морріса, попит незабаром перевищить пропозицію.

На його думку, власникам нерухомості, котрі бажають задовільнити попит, що існує, доведеться «передивитись стратегії управління активами» – або запропонувати власні гнучкі рішення, або створити партнерства з діючими операторами гнучких офісів.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше