Дизайнерський коворкінг у Лондоні (ФОТО)

Архітекторка та дизайнерка Каро Лундін відкрила у Лондоні другу локацію власної мережі коворкінгів, ARC Club. Перший коворкінг, біля станції Homerton, відкрився за кілька тижнів після початку пандемії, другий, у районі Камбервелл – за кілька тижнів після зняття обмежень.

Локація розмістилась на 223 м2 комерційної забудови, що стояла порожньою протягом останніх трьох років, ремонт та підготовка коворкінгу тривав три тижні, а в дизайні Каро Лундін не зрадила собі – стримана елегантність. Простий дизайн виводить на перший план функціональність.

«Як шведка, я дуже ціную ідею доступності гарного дизайну та мистецтва для кожного, – каже вона. – Те, що ARC Club є доступною альтернативою не означає, що довелось йти на компроміс із якістю чи дизайном».

Коворкінг розділений на три зони. Біля входу працюють рецепція на кав’ярня із напоями та їжею. Друга зона – місце співпраці, знайомств та спільної роботи: зі столами для команд та барними стільцями. Третя – простір зосередженої роботи, з різними форматами робочих місць для однієї людини.

Як і попередник, новий коворкінг є недорогим простором для працівників змішаного формату, які не бажають працювати в офісі, та не можуть – вдома.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше