Іспанський коворкінг безкоштовно приймає біженців від війни

Після початку війни в України засновник коворкінгу Nexopia Workspaces в іспанському містечку Хавеа (Валенсія) вирішив безкоштовно надавати робочі місця тим, хто покинув свою країну через воєнні дії або інші кризові явища.

«Коворкінг – це можливість познайомитись з професіоналами з усього світу і в Хавеа саме цим ми і займаємось, – розповідає датчанин за походженням Денніс ван дер Хейден, засновник Nexopia. – З початку вторгнення до України стало зрозумілим, що ми можемо бути корисними для людей з місць, де йде війна».

Денніс працює у команді проекту Convert.com. Крім нього, над продуктом працюють також два українці, які розповідають команді про те, що відбувається навколо них. Тож у коворкінгу ухвалили рішення надавати безкоштовно місця для роботи відвідувачам, які стали вимушеними переселенцями. Окрім українців, пропозиція розповсюджується на громадян Афганістану, Ємену, Сирії, М’янми, Судану, Нігерії, Сомалі та Лівії.

«Протягом 12 років я працюю на ринку коворкінгів, в тому числі в Мексиці – і знаю, що перебування разом із людьми різних національностей завжди збагачує. В нашому опен-спейсі зараз працюють у більшості експати. Для них це більш звично, аніж для іспанців, які все ж звикли до власного офісу», – каже Денніс.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше