mycowork в Бухаресті– партнерство myhive та місцевого девелопера

Компанія IMMOFINANZ, одна з лідерів румунського ринку комерційної нерухомості, повідомила про початок співпраці з оператором myhive і відкриттям перщшого спільного коворкінгу mycowork

Перша локація mycowork відкрилась у 2020 році у Відні, згодом ще декілька відкрились у семи європейських країнах. У Румунії перша спільна локація відкриється на базі бізнес-центру S-Park. Для myhive це буде четверта локація у Бухаресті, однак перша – у співпраці із місцевим девелопером.

Мінімальний період оренди – один місяць. На локації представлені індивідуальні робочі місця (mydesk), зони для командної та проєктної роботи (myroom) та змішані зони (myflex). Окрім робочих місць, резиденти матимуть доступ до кухонь та лаунж-зон, кофе-пойнтів із напоями, а також – переговорних кімнат та кімнат для медитації. Офіси можуть змінювати розмір, оскільки мають модульну систему зонування.

У подальшому, IMMOFINANZ планує використовувати концепцію гнучких офісів від myhive в інших об’єктах свого портфоліо, а також впроваджуватиме проєкт myoffice – максимально гнучка пропозиція для команд від 20 співробітників.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше