Офіси мають вартувати поїздок до них, – дослідження Microsoft

Корпорація Microsoft опублікувала висновки другого щорічного Work Trend Index. Це дослідження основане на даних від 30 000 працівників у 31 країні, які надали доступ до своїх даних в анонімному вигляді – а це трильйони наборів даних за рік.

За результатами попереднього дослідження корпорація прийняла рішення дозволити всім без винятку працівникам 50% часу працювати віддалено, навіть не інформуючи свого менеджера.

Найважливішим з цьогорічних висновків для нас є зміна ставлення працівників до робочих місць та просторів: офіси, до яких їздитимуть працівники, мають бути цього варті.

Останні два роки змінили уявлення про ефективність працівників виключно в офісах. 38% працівників найбільш дратує необхідність відвідувати офіс, а 51% напряму висказався на користь повністю віддаленої роботи. Багато хто скаржиться на те, що приїздіть до офісу лише для того, щоб взяти участь у декількох віртуальних зустрічах.

«Насправді важливим для лідерів бізнесу бути більш чіткими щодо очікувань від роботи в офісі: навіщо це потрібно і чим саме працівник займатиметься протягом дня в офісі», – каже Джаред Спатаро, корпоративний віце-президент продуктів Microsoft 365 та Teams.

Також у Microsoft констатують, що 54% лідерів бізнесу роблять перепланування у своїх офісах, щоб бути більш відкритими до гібридного формату роботи.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше