Працівники Apple відмовляються повертатись до офісів

Генеральний директор Apple Тім Кук наказав повертатись до традиційного офісного формату роботи: з 11 квітня – на один день на тиждень, з 2 травня – на два дні, а з 23 травня – на три офісні дні на тиждень. Однак ця жорстка політика повернення до офісів (return-to-office, RTO) викликали бурхливу та негативну реакцію працівників – аж до готовності протестувати та великої кількості звільнень.

«Для багатьох з вас, я знаю, повернення до офісу є довгоочікуваною віхою та позитивним сигналом, що можна більш повно спілкуватись з колегами, які відіграють важливу роль у нашому житті, – сказав Тім Кук. – В інших ця зміна може викликати тривожність».

У порівнянні з іншими технологічними компаніями, Apple поводиться більш суворо. В той час як Meta та Google дозволяють частині працівників працювати повністю віддалено, Кук наказує без варіантів: всі мають слідкувати графіку повернень: 11 квітня – 2 травня – 23 травня.

Робочими днями у корпорації будуть понеділки, вівторки та четверги; по середах та п’ятницях можна працювати віддалено. Додатково, кожен зможе працювати віддалено протягом чотирьох тижнів на рік.

«Я планую прийти, щоб привітатись з усіма, кого ніколи не бачив особисто за час роботи, а потім надіслати заяву на звільнення з дому, – написав працівник компанії в анонімному корпоративному чаті. – Я наперед знаю, що не зможу впоратись з дорогою на роботу та не зможу сидіти на одному місці протягом восьми годин».

Серед працівників поширюється слоган «Fuck Apple RTO».

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше