Працівники Goldman Sachs не хочуть працювати в офісі

Не є секретом, що компанія Goldman Sachs дуже неохоче сприймає будь який формат «роботи 2.0»: ані змішаній, ані віддалений. Генеральний директор компанії, Девід Соломон, назвав віддалену роботу «відхиленням».

Молодші банкіри критикують таку позицію. Вони розповідають, що з них «знущаються» через небажання бути в офісі протягом робочого тижня. До того ж, почала виринати на поверхню проблема сумнозвісних, але традиційних тривалих робочих тижнів на фінансовому ринку.

«Топ-менеджери кажуть, що вибір за тобою, однак постійно стежать, яка команда як часто буває на місці», – написав один з працівників. Інше джерело цю інформацію підтверджує та вказує, що менеджери складають списки тих, хто є нечастим гостем в офісі. Ситуація, що склалась, вже призвела до великої кількості звільнень, і кінця-краю їм не видно.

Фінансовий ринок є одним з найбільш консервативних, але і його змінюють нові формати роботи. Так, у JPMorgan повідомили, що готові домовлятись про змішані формати роботи з деякими працівниками, а також дозволять багатьом працювати віддалено не менш ніж день на тиждень. Працівники чітко дали зрозуміти, що хочуть більшого.

Незважаючи на історично високий рівень бонусів для працівників, молодші банкіри вимагають більшої гнучкості у питаннях присутності в офісі та форматів віддаленої роботи.

«Будемо працювати віддалено, поки нас не звільнять», – пишуть вони у внутрішніх чатах.

З іншого боку, фінансові компанії Citigroup та UBS вказують, що завдяки гнучкому підходу змогли залучити на роботу таланти, які б відмовились ходити до офісу.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше