Продовжується бум злиття на ринку коворкінгів

Нова угода передбачає злиття компаній-операторів Fora та The Office Group, що створить потужного гравця ринку – із ринковою вартістю у 1,5 мільярди фунтів та 300 000 квадратних метрів в управлінні у Німеччині та Великобританії.

Після пандемії ринок гнучких робочих просторів розвивається у більшості через поглинання, об’єднання та злиття. Останнім наразі підтвердженням цієї тези стала угода The Office Group та Fora. Звичайно, ще потрібно погодження від регуляторів, однак факт угоди вже є.

І це – лише остання з ланцюжка угод останнього часу, направлених на укрупнення активів гравців. Так, зовсім нещодавно ми писали про об’єднання цифрових активів The Instant Group та IWG, яке має утворити «найбільший у світі маркеплейс для гнучких робочих просторів».

Трохи раніше компанія-оператор Workspace повідомила про придбання McKay Securities за 272 мільйони фінтів стерлінгів, що дозволить компанії розширити портфоліо локацій лондонськими локаціями.

По мірі повернення бізнесу до офісів та впровадження гібридного формату роботи, операторам доводиться якось утримуватись на ринку: сучасні технології, комфортне та якісне середовище, гнучкі умови оренди – все це покликано продемонструвати компаніям принади гнучких просторів.

«Компанії все більше усвідомлюють, що робоче місце більше не є нерухомим активом; скоріше, є простором, який можна використовувати для покращення продуктивності, рівня співпраці та добробуту команд», – вважає Енріко Санна, генеральний директор Fora.

Після злиття із The Office Group він стане керівником об’єднаної компанії, а співзасновниця Fora Картіна Ларкін обійме посаду директора з питань середовища, соціальних та урядових питань. З боку The Office Group до керівництва доєднаються співзасновники Оллі Олсен та Чарлі Грін, які будуть виконуючим директором та президентом.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше