Serendipity Labs дає лендлордам можливості операторів коворкінгів

Компанія-оператор коворкінгів Serendipity Labs представила нову компанію, яка займатиметься розробкою, продажами, впровадженням та розвитком програмної платформи для орендодавців. Рішення від WorkplaceCloud дозволяє власникам управляти гнучкими робочими просторами на рівні з досвідченими операторами гнучких просторів.

Proptech-платформа понад десять років розроблялась всередині Serendipity Labs, об’єднуючи в одному рішенні управління гнучкими просторами, продажі, інструменти роботи з резидентами та можливості оптимізації маркетингових зусиль.

Це має допомогти власникам будівель навчитись працювати з гнучкими просторами та дати їм шанс адаптуватись к майбутньому робочих місць, яке еволюціонує просто зараз.

«Ринок офісів зсунувся в бік гнучких рішень, які пропонують орендарям те, що вони бажають отримати від гнучкого формату роботи, – вважає Джон Аренас, генеральний директор Serendipity Labs. – Щоб лишатись конкурентоздатними, власники активів мають переналаштувати оренду частин своїх будівель із традиційної моделі на офіси «під ключ» та простори для коллаборації та зустрічей».

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше