WeWork знов намагається стати технологічною компанією

Компанія-оператор гнучких просторів анонсувала WeWork Workplace – програмне забезпечення для аналізу ефективності використання офісних площ: бронювання конференц-кімнат, використання столів працівниками на гнучкому форматі роботи та погодинна завантаженість різних зон приміщень. Рішення створено у партнерстві з компанією, що створює профільне ПЗ, Yardi.

WeWork Workplace покликане допомагати робити обґрунтовані висновки щодо управління працівниками та офісними приміщеннями для орендарів та власників комерційної нерухомості. За допомогою цього інструмента, керівники компаній зможуть управляти своїми офісами так само, як WeWork розпоряджається своїми активами.

Повноцінний реліз програмного комплексу очікується влітку цього року. Ідея створення продукту полягає в тому, щоб достукатись до нової аудиторії: власників та менеджмент компаній, які не стануть резидентами WeWork, однак вимушені враховувати побажання працівників, які хочуть працювати по черзі вдома та в офісі, і кожний – за власним графіком. Згідно повідомлень розробників, вже навіть є перший клієнт – фармацевтична компанія Organon & Co.

Раніше, за головування Адама Нойманна, WeWork вже намагалась стати технологічною компанією, купуючи стартапи та продуктові компанії – зокрема, авторів сервісу для бронювання переговорних кімнат, агенцію цифрового маркетингу, а також програму, яка за допомоги смартфонів працівників оцінювала пересування по офісам. Ці намагання були перервані невдалим IPO 2019 року, а компанії розпродані для зменшення видатків.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше