За приміськими офісами майбутнє, вважає очільник IWG

По мірі появи інструментів, що дозволяють побороти (або хоча б співіснувати) COVID-19, компанії починають повертати працівників до офісів. За цей час виник новий розподіл компаній: на тих, хто працює на 100% віддалено, та тих, хто впровадив змішаний формат, вимагаючи від працівників декілька днів працювати в офісі.

Однак це повернення на буде легким, вважає генеральний директор IWG Марк Діксон, оскільки офіси мають змінитись для того, щоб працівники схотіли до них повернутись. Деякі корпорації вже почали оновлювати свої офіси з метою заохочення співпраці та інновацій між співробітниками.

Гарним прикладом, на думку Марка Діксона з IWG, є Team Pods від Google, які можуть утворювати будь-який форму простір в залежності від потреб команди. Створення таких середовищ дозволяє постійне оновлення офісу, що приваблює працівників.

Такий стан справ, у випадку розвитку, вплине і на бажання повністю віддалено працюючих колег приїжджати до офісів через потребу розмежовувати приватне життя та роботу. З іншого боку, працівники, які живуть та працюють за містом, аж ніяк не погодяться на повернення до тривалих поїздок до офісів. І саме тому Діксон вважає найперспективнішим майбутнім приміські офіси – саме вони з’являться у корпоративних планах з нерухомості та займуть у них поважне місце.

Через цю віру генерального директора корпорація IWG анонсувала в поточному році збільшення приміського портфоліо на 1000 локацій.

«Через глобальну пандемію світ зазнав еволюційних змін, – каже Марк Діксон. – Якщо раніше всі хотіли працювати віддалено, то зараз принаймні частина працівників бажає повернутись до офісів – хоча б частково».

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше