Злиття The Instant Group та Coworker.com

Ми нещодавно писали про компанію The Instant Group, яка об’єднала свою платформу із цифровими активами International Workplace Group. Наступним кроком розвитку групи стало злиття із Coworker.com – глобальним маркетплейсом для гнучких просторів.

The Instant Group було засновано у 1999 році. Згодом компанія створила платформу Instant offices, що допомагає клієнтам знаходити та орендувати гнучкі та віртуальні офіси, переговорні комнати та домовлятись про вигідні умови резидентства. Другим напрямком діяльності групи є консультації з питань комерційної нерухомості, корпоративних стратегій нерухомості, а також гнучких офісних рішень.

Портал Coworker.com було створено у 2015 році Семом Марксом. Зараз на цьому маркетплейсі можна знайти коворкінг з понад 20000 локацій у 127 країнах світу. У січні 2018 року компанія придбала блог для професіоналів ринку коворкінгів Coworking Insights, де публікуються аналітичні звіти, різноманітні дані та новини індустрії.

В результаті цієї угоди об’єднаний маркетплейс охоплюватиме понад 250000 клієнтів у 175 країнах світу, працюватиме цілодобово у 40 мовних версіях.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше