Аналітики погіршили прогнози прибутків IWG

Інфляція, пандемія та війна в Україні зашкодять прибутку та ціні акцій IWG, незважаючи на зростання попиту. Так компанія долучилась до низки світових гравців, на бізнеси яких у 2022 році вплинуть інфляційні процеси.

Ціна акцій компанії на минулому тижні впала на 6%, відносно ціни у травні 2021 року падіння склало 20%. Інфляція не щадить ані маленькі, ані великі бізнеси, IWG для поліпшення ситуації навіть представила франчайзингову модель. Погіршила ситуацію китайська політика «zero COVID», через яку компанія вимушено закрила багато офісів.

Все це вплинуло на думку інвестиційних аналітиків, які погрішили прогнози щодо компанії. Зокрема, спеціалісти компанії Investec зменшили прогнозований річний прибуток компанії з £148 мільйонів до £123.

«У світі є два великі гравці: WeWork та IWG. Обидва без упину підвищують планку, відповідаючи на питання, чи перспективний в них ринок, – каже аналітик Майкл Донеллі. – Однак є й інше питання: якими мають бути витрати? Обидва зараз намагаються дізнатись відповідь».

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше