Екс-очільник усієї нерухомості PwC перейшов до Instant Group

Крейг Хьюз, який раніше відповідав за усю комерційну нерухомість у консалтинговій агенції PwC, долучився до керівництва The Instant Group в якості генерального директора з партнерства. Причиною його запрошення став зростаючий інтерес з боку бізнеса до гібридного формату роботи.

Його зоною відповідальності буде партнерство із власниками нерухомості в облаштуванні їхніх приміщень згідно потреб працівників, що працюють у змішаному форматі. Саме на такі приміщення почав зростати попит серед компаній, які потроху повертаються до офісної роботи.

Крейг допомагатиме трансформувати готелі, лаунж-зони аеропортів та вільні площі магазинів у простори, що надаватимуть робочі місця та допомагатимуть власникам приміщень виходити на ринок офісної нерухомості.

«Завжди знайдеться місце для штаб-квартири чи головного офісу компанії, однак орендарі хочуть портфоліо типів просторів, штаб-квартир, гнучких, віртуальних офісів для людей, які працюють віддалено, – каже Хьюз. – Орендодавці дізнались від своїх клієнтів, що тим потрібно, та хочуть мати можливість це їм запропонувати».

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше