Львівський Spaces відкрився у LvivTech.City

На початку травня почав роботу коворкінг Spaces.LvivTech, що знаходиться на території інноваційного парку девелопера UDP.

«Ми як ніколи щасливі оголосити про відкриття другого Spaces в Україні. Цього разу львівська локація LvivTech.City стала по-справжньому особливою для нас усіх. Кожен, хто працював над Spaces у Львові докладав неймовірних зусиль, щоб відкриття відбулося не просто вчасно, а раніше запланованого», — сказала Юлія Литвиненко, директорка IWG plc в Україні.

Новий Spaces знаходиться за адресою: вул. Стрийська, будинок 48Г, Львів (навпроти Стрийського парку). Загальна площа нового Spaces — 2700 кв. м, де зможуть працювати команди від 2-х до 100 людей. Зони Spaces: просторий бізнес-клуб з опен-спейсом, скайп-кімнати, зону для кави та сервісну — для роботи з документами.

Враховуючи воєнний стан в країні, особливу увагу звернули на бомбосховище, щоб кожен резидент Spaces відчував себе у безпеці та мав швидкий доступ до укриття. Бомбосховище знаходиться у будівлі у підземному паркінгу, що є значною перевагою та рідкістю у Львові.

Діє спеціальна ціна на офіси: вартість стартує від $139/міс. І залежить від розміру та типу приміщення, строку договору й інших факторів.

«Ми ні на день не сумніваємося у перемозі України. Впевнені, що вже скоро, ми зможемо повернутися до відкриття нових локацій IWG та побудувати сильну професійну спільноту по всій території України, в якій наші резиденти зможуть з легкістю змінювати коворкінги та з комфортом працювати у Дніпрі, Харкові, Одесі, Києві, та інших містах вільної України», — наголошує Юлія Литвиненко.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше