Нова стратегія нерухомості: Deloitte відмовляється від офісів

Безліч компаній вирішили перейти до віддаленої або змішаної роботи, вивчивши урок пандемії, однак зміни у Deloitte, міжнародній мережі професійних послуг, дійсно карколомні

Наразі Deloitte має офіси у понад 150 країнах та територіях по всьому світу, однак компанія вирішила уважно переосмислити, чи потрібно їй стільки офісного простору. Після уважного оцінювання, першими об’єктами нової стратегії стали лондонські простори.

Минулого року компанія відмовилась від 23000 м2, в які вона інвестувала в Лондоні. Цього року триває процес скорочення ще на 17000 м2 у будівлі на New Street Square.

При цьому, як повідомляє Financial Times, компанія не скорочує працівників через брак робочих місць. Бажаючі переїжджають до інших офісів по Лондону, а інші йдуть переходять на віддалену роботу.

Також Deloitte влітку 2021 року закрила двоповерховий цифровий хаб у лондонському Tech City, у районі Клеркенуелл. У 2020 році компанія відмовилась від чотирьох офісів – у Гетвіку, Ліверпулі, Ноттінгемі та Саутгемптоні. Тоді 500 працівників офісів отримали пропозицію перейти на повністю віддалену роботу із збереженням посади та зарплати. Варто очікувати, що працівники офісів, що закриваються, також отримають саме таку пропозицію.

Керуючий партнер Deloitte у Великобританії, Стефен Гріггс, каже, що компанія планує інвестувати кошти в офіси, що лишились.

«Ми постійно переглядаємо наші вимоги до офісів, щоб вони відображали зміни у тому, як ми працюємо, та нашим цілям сталого розвитку», сказав він.

Компанія підтвердила, що вона не переходить на повну та постійну віддалену роботу. Вона продовжила оренду двох будівель свого кампусу на New Street Square. Також компанія підтвердила оренду 45000 м2 від компанії Landsec до 2036 року.

Що більше компаній обирають гібридний формат роботи, то більше вони виграють, економлячи кошти та підвищуючи рівень щастя працівників. З іншого боку, починають хвилюватись орендодавці та лендлорди, які стикаються з закінченням орендних угод.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше