Servcorp відкрила коворкінг виключно для адвокатів Нью-Йорку

Оператор гнучких офісів Servcorp свою локації у One World Trade Center перетворив на коворкінг для адвокатів міста. У просторі профільні резиденти матимуть доступ до переговорних кімнат, телефонів, IT-підтримки, а також консьєрж-сервісу, який має спростити їхнє життя у Нижньому Манхеттені.

Враховуючи особливості роботи юристів, які ставлять на перші місця конфіденціальність та приватність, у просторі передбачена захищене інтернет-підключення, звуконепроникні телефонні кабіни та повна конфіденційність у роботі з паперовою кореспонденцією.

«Ми із захватом пропонуємо цю нову локацію адвокатам міста Нью-Йорк, – заявила Коллін Сузіні, перша віце-президентка Servcorp Північна Америка. – Наша мета – створити захищений та зручний простір, де професіонали юридичного ринку можуть працювати, зустрічатись та співпрацювати. Ми віримо, що ця програма стане цінним внеском в життя міської юридичної спільноти».

Адвокати стали одними з тих професіоналів, які легко сприйняли «нову нормальність» віддаленої та змішаної роботи, працюючи «в полі» та активно користуючись коворкінгами.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше