9 серпня – Міжнародний День коворкінгів

Протягом двох десятиліть ми спостерігаємо за розвитком та еволюцією коворкінгів – гнучких робочих просторів. Те, що починалось як креативне та оригінальне рішення власних проблем засновників стало світовим трендом та новим визначенням терміну «робота».

Сьогодні коворкінги, незважаючи ні на що, є дуже перспективною галуззю створення бізнесу. Останні світові події – пандемічні та соціальні обмеження, масовий перехід до віддаленої роботи, війна в Україні, нагальна потреба у гнучкості для підтримки бізнесу – змушують звертати більше уваги саме на гнучкі рішення: безпека та санітарія, комплексність послуг та зручність форм та розмірів оплати, можливість віддати на аутсорсинг непрофільну діяльність, а також сила слабких зв’язків завдяки оточуючій спільноті. Все це коворкінги пропонують в повній мірі.

Клієнтами коворкінгів все ще лишаються фрілансери та підприємці, також на гнучкі офісні рішення звернули увагу корпорації, і тепер все частіше орендарями коворкінгів стають великі та сталі бізнеси.

І всі вони 9 серпня мають право відсвяткувати Міжнародний День коворкінгів.

Щорічне святкування має нагадати, чому була створена перша локація, що для кожного означає коворкінг, і які цінності мають коворкінги – турбота про спільноту, рівність, безбар’єрність та перевага співпраці над конкуренцією. Коворкінги почали створюватись, що дехто щиро вірив у це майбутнє роботи. Тепер цю візію розділяє все більше людей по всьому світу.

Тож, як святкувати?

Коворкінги усіх країн святкують 9 серпня і мають безліч ідей для активностей цього дня, зокрема:

  • У Канаді спілки коворкінгів Торонто та Онтаріо щорічно проводять спільну маркетингову кампанію, підвищуючи суспільну обізнаність про коворкінги в цілому та Міжнародний День коворкінгів;
  • У США дуже розповсюджені кампанії залучення клієнтів через безкоштовні пропозиції: Coop Cowork у Лас-Вегасі пропонує безкоштовні робочі місця та смаколики для всіх відвідувачів протягом дня; Локація The Loading Dock влаштовує безкоштовний день з кавою, обідом та робочими місцями; Burbity Workspaces пропонує цілий тиждень безкоштовної роботи для всіх;
  • У локації Town Sq Islington у Великій Британії влаштовується безкоштовний захід, із пригощаннями для всіх бажаючих.

Всім, хто бажає долучитись до святкування в різних країнах, радимо користуватись тегами #CoworkingDay або #InternationalCoworkingDay.

Вдалого Дня коворкінгів!

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше