Посівний раунд платформи Flexspace склав $6 мільйонів

Платформа оренди гнучких робочих просторів Flexspace за запитом, яку створили колишні менеджери WeWork, залучила $6 мільйонів інвестицій на посівній стадії. Кошти будуть витрачені на розширення мережі операторів-учасників сервісу в США, а також – на створення нових продуктів. Активний розвиток компанії відповідає попиту: за інформацією Flexspace, у першому кварталі поточного року кількість бронювань збільшилась вдвічі відносно попереднього кварталу.

У світлі залученого фінансування, у компанії розповіли, Що працюють над новим продуктом – рішенням для бізнесу, який нещодавно перейшов на змішані або віддалену модель роботи. Завдяки новому продукту, користувачі зможуть знаходити, бронювати та управляти гнучкими офісами.

«Проблема є більшою ніж просто повернення до офісу або перехід до гібридного формату роботи. Новий запит передбачає повне переосмислення користувацького досвіду на робочому місці, – вважає Еяль Ласкер, співзасновник та генеральний директор Flexspace. – Дорогі та тривалі орендні зобов’язання поступились місцем новітній технології, шо пропонує динамічний доступ на вимогу до широкого кола просторів та локацій».

Він також додає, що поточний стан справ – наявні ресурси та інфраструктура – не здатні повністю забезпечити цьому переходу. Тож Flexspace бачить своє завдання в тому, щоб ліквідувати обмеження довгострокової оренди, надати компаніям гнучкість та врахування їхніх унікальних потреб.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше